Har du en förfrågan, ett uppdrag till oss eller vill ta in en offert? Vi tar gärna uppdrag i Sala, Västerås med omnejder. Eller någon helt annanstans för den delen!

Kontakta vår säljare Erik Hammarström på erik@dekalbolaget.se eller 0790-77 31 36

Kan ni ringa mig?

Absolut! Fyll i namn och nummer här så ringer säljare Erik dig.

    Dekalbolaget i Sala AB

    Hyttvägen 13, 733 38 Sala
    0224-192 50
    info@dekalbolaget.se

    VÅRA ÖPPETTIDER

    Måndag-torsdag 7-16
    Fredag 7-14

    Vi arbetar för dig

    Sebastian Niemi Carlsson
    VD – CHEF – ÄGARE

    sebastian@dekalbolaget.se
    0224-39 20 30

    Erik Hammarström
    SÄLJARE

    erik@dekalbolaget.se
    0790-77 31 36

    Jimmy Johansson
    PRODUKTIONSLEDARE

    jimmy@dekalbolaget.se
    0224-39 20 35

    Jenny Tunevi
    GRAFIKER

    jenny@dekalbolaget.se
    0224-39 20 33

    Gustaf Eriksson
    WEBBUTVECKLARE

    gustaf@dekalbolaget.se
    0224-39 20 31

    Victor Hermansson
    MASKINOPERATÖR

    victor@dekalbolaget.se
    0224-192 50

    Mattias Däumichen
    MONTÖR

    mattias@dekalbolaget.se
    0224-192 50

    Dagens lästips