Kontakt

 

Har du en förfrågan, ett uppdrag till oss eller vill ta in en offert? Kontakta vår säljare Erik Hammarström på erik@dekalbolaget.se eller 0790-77 31 36

Fabriken

I Fabriken producerar vi skyltar, bildekor, klädestryck, brodyr, mässmaterial och storformat.

Hyttvägen 13, Sala
0224-192 50
info@dekalbolaget.se

Byrån

Här finns  vår reklambyrå som hjälper dig med layout, hemsidor och bollande av idéer.
I vår digitaltryckpress skapar vi dina trycksaker.

0224-192 50
byran@dekalbolaget.se

Sebastian Niemi-Carlsson

VD

E-post: sebastian@dekalbolaget.se

Direktnummer: 0224-392030

Erik Hammarström

Säljare

E-post: erik@dekalbolaget.se

Direktnummer: 079-0773136

Jimmy Johansson

Produktionsledare

E-post: jimmy@dekalbolaget.se

Direktnummer: 0224-392035

Gustaf Eriksson

Digitaltryck och webb

E-post: gustaf@dekalbolaget.se

Direktnummer: 0224-392031

Jenny Tunevi

Grafisk form

E-post: jenny@dekalbolaget.se

Direktnummer: 0224-392033

Mattias Däumichen

Montage & produktion

E-post: mattias@dekalbolaget.se

Telefon: 0224-19250

Victor Hermansson

Produktion

E-post: victor@dekalbolaget.se

Telefon: 0224-19250