Kontakt

kontakt

Har du en förfrågan, ett uppdrag till oss eller vill ta in en offert? Kontakta vår säljare Erik Hammarström på erik@dekalbolaget.se eller 070-666 42 15

Fabriken

I Fabriken producerar vi skyltar, bildekor, klädestryck, brodyr, mässmaterial och storformat.

Hyttvägen 13, Sala
0224-192 50
info@dekalbolaget.se

Drottninggatan

På Drottninggatan har vi kläder för påseende och provning. Här finns också vår reklambyrå som hjälper dig med layout, hemsidor och bollande av idéer.
I vår digitaltryckpress skapar vi dina trycksaker.

Drottninggatan 14A, Sala
0224-102 23
info@dekalbolaget.se

Sebastian Niemi-Carlsson

Verkställande direktörsninja


sebastian@dekalbolaget.se

Erik Hammarström

Säljande ninja


erik@dekalbolaget.se

Mikaela Lifberg

Formgivarninja


mikaela@dekalbolaget.se

Jimmy Johansson

Ansvarsninja produktion


jimmy@dekalbolaget.se

Gustaf Eriksson

Digitaltrycks- och webbninja


gustaf@dekalbolaget.se

Linnéa Seidel

Administrativ ninja


linnea@dekalbolaget.se

Mattias Däumichen

Wrappingninja


mattias@dekalbolaget.se

Victor Hermansson

Producerande ninja


victor@dekalbolaget.se

Carola Wahlsten

Klädninja


carola@dekalbolaget.se

Pekka Niemi

Ninja emeritus


pekka@dekalbolaget.se